Foto's kindertehuis in Ghana

Foto's kindertehuis in Ghana Met de opbrengst uit de verkoop van de kermiskroket in 2009 is onder andere een kindertehuis in Bolgatanga (Ghana) gesponsord (via de Alafya Foundation). De Foundation heeft ons enkele foto's opgestuurd en die kunt u hieronder bekijken!
14 April 2010

Foto's bij nieuwsbericht

The_Kids_Shelter_5.jpg The_Kids_Shelter_9.jpg The_Kids_Shelter_4.jpg Hanukkah_Childrens_Home_2.jpg The_Kids_Shelter_11.jpg Hanukkah_Childrens_Home.jpg The_Kids_Shelter_Tijdens_Bouw.jpg The_Kids_Shelter_10.jpg
Bekijk het hele album

Goed doel opgeven?

Wij zijn altijd geïnteresseerd in goede doelen die wij door middel van onze acties of netwerk hulp kunnen bieden. Heeft u een tip? Geef het aan ons door!

Lid worden?

Heb jij interesse in onze club en heb je de drang om iets te betekenen voor mensen die het kunnen gebruiken? Neem dan contact met ons op!

Volg ons op Twitter & Facebook!

Volg Leo Club Oldenzaal op Twitter Volg Leo Club Oldenzaal op Facebook Leo Club Oldenzaal RSS feed Volg Leo Club Oldenzaal op Youtube