Racen op de Ganzenmarkt!

Racen op de Ganzenmarkt! Kinderen kunnen op Koninginnedag vanaf 11:00 in een ovaal circuit racen op quads. Per heat rijden 2 coureurs tegelijk op het circuit terwijl 2 andere quads zich klaarmaken in de pitstop. Voor 3 euro kun je onder vakkundige begeleiding een rondje racen en het gevoel ervaren van een echte coureur. Daarnaast worden er actie foto's gemaakt die later kosteloos te bezichtigen en te downloaden zijn op de website. Ooit al eens een quad willen racen? Grijp dan nu je kans!
26 April 2011

Goed doel opgeven?

Wij zijn altijd geïnteresseerd in goede doelen die wij door middel van onze acties of netwerk hulp kunnen bieden. Heeft u een tip? Geef het aan ons door!

Lid worden?

Heb jij interesse in onze club en heb je de drang om iets te betekenen voor mensen die het kunnen gebruiken? Neem dan contact met ons op!

Volg ons op Twitter & Facebook!

Volg Leo Club Oldenzaal op Twitter Volg Leo Club Oldenzaal op Facebook Leo Club Oldenzaal RSS feed Volg Leo Club Oldenzaal op Youtube