Speel mee met Leo Open 2011!

Speel mee met Leo Open 2011! Op zondag 29 mei vind de derde editie van de Leo Open plaats. De opbrengst van dit toernooi gaat naar Hospice Holos te Oldenzaal. U kunt meespelen voor slechts 65 euro per persoon. Voor dit bedrag krijgt u een volledig verzorgde golfdag op 't Rijk van Sybrook te Enschede, inclusief diner, een hapje en een drankje. Er zijn fantastische prijzen te winnen dus geef u snel op via www.leoopen.nl. Hier kunt u tevens meer informatie vinden.
29 April 2011

Goed doel opgeven?

Wij zijn altijd geïnteresseerd in goede doelen die wij door middel van onze acties of netwerk hulp kunnen bieden. Heeft u een tip? Geef het aan ons door!

Lid worden?

Heb jij interesse in onze club en heb je de drang om iets te betekenen voor mensen die het kunnen gebruiken? Neem dan contact met ons op!

Volg ons op Twitter & Facebook!

Volg Leo Club Oldenzaal op Twitter Volg Leo Club Oldenzaal op Facebook Leo Club Oldenzaal RSS feed Volg Leo Club Oldenzaal op Youtube