Nationale Leo Conventie in Oldenzaal

Nationale Leo Conventie in Oldenzaal

Afgelopen zaterdag, 1 juni, vond de Nationale Leo Conventie 2013 plaats in Oldenzaal. Ruim 80 Leo's uit alle windstreken kwamen in Oldenzaal bijeen voor de jaarlijkse vergadering en een dag- en avondvullend programma.

We willen hierbij al onze sponsoren (Ter Stege, Buurman Facilitaire Producten, Markt 19, Parker Hannifin, Damsté Advocaten, Seiger Wonen & Drukhetnu.nl) en natuurlijk alle leden en aanwezigen bedanken voor de geweldige dag!


05 June 2013

Foto's bij nieuwsbericht

Bekijk het hele album

Goed doel opgeven?

Wij zijn altijd geïnteresseerd in goede doelen die wij door middel van onze acties of netwerk hulp kunnen bieden. Heeft u een tip? Geef het aan ons door!

Lid worden?

Heb jij interesse in onze club en heb je de drang om iets te betekenen voor mensen die het kunnen gebruiken? Neem dan contact met ons op!

Volg ons op Twitter & Facebook!

Volg Leo Club Oldenzaal op Twitter Volg Leo Club Oldenzaal op Facebook Leo Club Oldenzaal RSS feed Volg Leo Club Oldenzaal op Youtube