Kermiskroketten 2014, mis ze niet!

Kermiskroketten 2014, mis ze niet!

Van vrijdag 26 t/m maandag 29 september 2014 zijn ze weer verkrijgbaar, de enige echte Oldenzaalse kermiskroketten! Bestelling doorgeven? Lees verder voor onze contactgegevens.

Dit jaar hebben we niet één, maar twee goede doelen uitgekozen waar we zoveel mogelijk geld voor op proberen te halen, namelijk Stichting Ekiko en Stichting Herdenkingstuin. Ook staat er dit jaar weer een ideeënbus, waarin u een idee kunt deponeren voor een 3e goed doel waarvoor wij 1000 euro gereserveerd hebben.

Kroketten bestellen

Kroketten bestellen? U kunt uw bestelling doorgeven, zodat de kroketten op het door u gewenste tijdstip klaar liggen bij onze kraam (we bezorgen niet). U kunt bestellingen doorgeven via kroket@leocluboldenzaal.nl of telefonisch via 06-16992838.


22 September 2014

Goed doel opgeven?

Wij zijn altijd geïnteresseerd in goede doelen die wij door middel van onze acties of netwerk hulp kunnen bieden. Heeft u een tip? Geef het aan ons door!

Lid worden?

Heb jij interesse in onze club en heb je de drang om iets te betekenen voor mensen die het kunnen gebruiken? Neem dan contact met ons op!

Volg ons op Twitter & Facebook!

Volg Leo Club Oldenzaal op Twitter Volg Leo Club Oldenzaal op Facebook Leo Club Oldenzaal RSS feed Volg Leo Club Oldenzaal op Youtube